1.10. - 8.10.2017

1.10.2017 Niedziela

9:10 – Godzinki

9:30 – o błogosławieństwo Boże w nowym roku akademickim

11:00 – + rodzice Maria i Franciszek oraz rodzeństwo Antoni Jan Zofia Stanisław

12:30 – o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wnuka Mikołaja (z okazji urodzin)

18:00 – + Jan i Józefa Kopeć

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Róża Matki Bożej Gromnicznej)

 

2.10.2017 Poniedziałek

7:00 – + Zbigniew Jezierski (1 rocznica śmierci)

18:00 – +mąż Marian (20 rocznica  śmierci) rodzice teściowie brat Jarek siostrzeniec Arek i Darek Keller (2 rocznica śmierci)

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Róża Świętej Bożej Rodzicielki)

 

3.10.2017 Wtorek

7:00 – o błogosławieństwo Boże dla rodziny Glegoła

18:00 – o Boże błogosławieństwo dla Wojtka (1 rocznica urodzin) i Magdaleny Krzysztofa z okazji 3 rocznicy ślubu

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski)

 

4.10.2017 Środa

7:00 – + Hanna Ptaszyńska (1 miesiąc od pogrzebu)

18:00 – + Tadeusz Powaga (8 miesiąc od pogrzebu)

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Róża św. Marty i Marii)

 

5.10.2017 Czwartek

7:00 – o błogosławieństwo Boże dla ks. Stanisława Broda

18:00 – + Janina i Jerzy Gałązka i zmarli z rodzin obu stron

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Róża Bożego Miłosierdzia)

 

6.10.2017 Piątek

7:00 – + Hanna Ptaszyńska (od rodziny Nieczyporów)

17:30 Spowiedź pierwszopiątkowa

18:00 – + Janina Wolniak (4 miesiąc od pogrzebu)

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzą Rycerze Kolumba)

 

7.10.2017 Sobota

7:00 – w podziękowaniu za otrzymane łaski w pracy i życiu osobistym z prośbą o dalsza opiekę

8:00 – odwiedziny chorych

11:00 – Msza św. dla uczestników „Różańca do granic”

18:00 – + Dominik Brzewiński (3 miesiąc od pogrzebu)

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzą kandydaci do bierzmowania z Gimnazjum)

 

8.10.2017 Niedziela

9:10 – Godzinki

9:30 – + Kazimierz Juda (3 miesiąc od pogrzebu)

11:00 – + rodzice Teresa i Władysław Kleina i Jadwiga Laskowicz

12:30 – + rodzice Bronisława i Hipolit oraz rodzeństwo Helena, Janina i Emilia z domu Woronowicz

18:00 – + Albert Sosnowski (10 miesiąc od pogrzebu)

Nabożeństwo Różańcowe (prowadzi Rodzina Kolpinga)

 

Sakrament małżeństwa

mają zamiar przyjąć:

1.  Marcin Adama Stawrosiejko z Łeby

Anna Urszula Rataj z Łeby

 

Biuro parafialne:

czynne pół godz. po każdej Mszy św. dodatkowo w sobotę od godz. 10:00 - 11:00 i od 15:00-16:00 tel.: w sprawach pilnych i do chorych: 730 330 818