Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

Niedziela Chrztu Pańskiego

Utworzono: 09-01-2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
10 stycznia 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Aktualnie zbieramy na tynkowanie wnętrza kościoła. Na ten cel potrzebujemy 97 000 zł. Mamy już kwotę 50 5000 zł. Bóg zapłać!

2.    W związku z rozpoczęciem prac tynkarskich po 17 stycznia, w przyszła niedzielę będą jeszcze Msze św. w kościele. Od poniedziałku od Mszy św. wieczornej przenosimy się z wszystkimi nabożeństwami do BOLEŃCA na czas aż do zakończenia tynkowania.

3.    Pod koniec tygodnia zatem będziemy już wynosić wszystkie wrażliwe na wilgoć i uszkodzenia przedmioty. Pozostaną na niedzielę jedynie niezbędne do przeżycia niedzieli.

4.    Z inicjatywy Rycerzy Kolumba w przyszła niedzielę odbędzie się po Mszach św. zbiórka do puszek na tynkowanie kościoła.

5.    Rycerze Kolumba zapraszają na Męski Różaniec w intencji obrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci do kościoła w środę 13 stycznia o godz. 17:30.

6.    Trwają kolędy. Wszystkich mieszkańców poszczególnych ulic zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 do kościoła:

W niedzielę: Łeba, ul. Chrobrego, Westerplatte parzyste,
W poniedziałek: Łeba, Westerplatte nieparzyste
Wtorek: Łeba, Matejki, Chełmońskiego, Sportowa, Sucharskiego, Wysockiego i Jaśminowa
Środa: Łeba, Sosnowa, 10 Marca
Czwartek: Łeba, łąkowa, Aleja św. Jakuba
Piątek: Łeba Kwiatowa
Sobota: Łeba 1 Maja
Niedziela; Łeba Zawiszy Czarnego.

Te rodziny, które chcą aby kapłan osobiście pobłogosławił ich mieszkanie lub dom proszone są o zgłoszenie tego do księdza za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie a nawet osobiście.