Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

V Niedziela Wielkanocy

Utworzono: 01-05-2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
2 maja 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła.

2.    Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Bema: rodzinie Gałązków. W przyszła sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taka pomoc mieszkańców ul. Błękitnej i Bolesława Chrobrego.

3.    Na prośbę Ojca Świętego Franciszka, Papieska Rada ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji podjęła inicjatywę modlitewną o ustanie pandemii. Modlitwa będzie sprawowana przez kolejnych 30 dni, w największych sanktuariach maryjnych świata, począwszy od 1 maja br. 

W poniedziałek, 3 maja br., Kościół powszechny łączyć się będzie w modlitwie z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Tego dnia modlić się będziemy zwłaszcza za zakażonych i chorych na COVID-19.

4.    Zachęcamy do wszystkich do gorliwej modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej, także w tej intencji, podczas nabożeństw majowych. W naszym kościele odprawiamy je codziennie po wieczornej Mszy św.

5.    W tym tygodniu przypadają tzw. dni eucharystyczne: 1 czwartek i 1 piątek miesiąca. W czwartek podczas nabożeństwa majowego modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od godz. 17:00 spowiedź 1 piątkowa.

6.    Jak zwykle w pierwszy piątek miesiąca zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spowiedź,  Mszę św. wieczorną i spotkanie po Mszy św. 

7.    W przyszła niedzielę o godz. 11:00 odbędzie się w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii. Bardzo proszę wszystkich, którzy zwykle przychodzą na Mszę św. o 11:00 o wybranie się w przyszła niedzielę na inną godzinę.

  1.