Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Utworzono: 18-06-2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
19 czerwca 2022

1.    Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy Brzozowe. W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ulicy Chełmońskiego i Emilii Plater. Bardzo dziękujemy tym, którzy przychodzą aby pomóc sprzątnąć kościół osobiście albo podsyłają innych w swoim zastępstwie. Bardzo dziękujemy za Waszą odpowiedzialność za wspólne dobro jakim jest nasza świątynia.

2.    Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w kościele codziennie przez cały czerwiec po wieczornych Mszach świętych.

3.    W czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. tego dnia jak w dni powszednie.

4.    W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. tego dnia jak w dni powszednie. Z okazji uroczystości nie ma postu piątkowego.

5.    Łebski Uniwersytet Ludowy zaprasza na kolejne spotkanie w piątek 24 i sobotę 25 czerwca.  W Piątek 24 czerwca godz. 19:00 (Rybackie Centrum Kultury i Formacji Boleniec) wykład pana dra Piotra Walewskiego (biblisty) na temat: „Jedzenie i picie w Biblii. W Sobotę 25 czerwca godz. 10:00 (j.w.) wykład i prezentacja na temat „Zastosowanie pożytecznych mikroorganizmów w podniesieniu bezpieczeństwa i jakości naszego życia” Marek Brunka. Spotkania w Boleńcu są otwarte dla wszystkich. Każdy może przyjść i wziąć w nim udział. W Sobota godz. 13:00 warsztaty kulinarne w kuchni ŁUL (Nadmorska 21) z cyklu kuchnia kaszubska. Ilość miejsc ograniczona. Chętni muszą się zgłosić w zakrystii albo telefonicznie.

6.    Łebski Uniwersytet Ludowy uruchomi na czas wakacji (lipiec i sierpień) świetlicę integracyjną dla dzieci ukraińskich i polskich, w których będzie można na 8 godzin (od 8:00 do 16:00), pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku), pod dobrą opieką pedagogów zostawić swoje dziecko w wieku od 4 do 10 lat. Chętnych prosimy o zapisanie się w sobotę 25 w Boleńcu w godzinach od 16:00 do 18:00.