Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XIX Niedziela zwykła

Utworzono: 06-08-2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
7 sierpnia 2022

1.    Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy  Kwiatkowskiego, rodzinie Gumiennych. W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ulicy Kwiatowej. Bardzo dziękujemy tym, którzy przychodzą aby pomóc sprzątnąć kościół osobiście albo podsyłają innych w swoim zastępstwie. Bardzo dziękujemy za Waszą odpowiedzialność za wspólne dobro jakim jest nasza świątynia.

2.    Zapraszamy na Wakacyjne Rekolekcje, które nazywamy Wakacyjnym Uniwersytetem Słowa Bożego, gdyż głoszą je profesorowie naszych katolickich uczelni. W tym tygodniu od wtorku do soboty włącznie na Mszach św. wieczornych o godz. 18:00 poprowadzi je ks. prof. Jan Przybyłowski.

3.    Po Mszy św. zapraszamy do Boleńca, na kiermasz taniej dobrej książki z naszego wydawnictwa diecezjalnego BERNARDINUM. Na kiermaszu można także napić się kawy lub herbaty skosztować domowego ciasta. Spotkamy tam również naszego gościa ks. prof. Pawła Warchoła, franciszkanina.

4.    W tym tygodniu we wtorek  w Boleńcu odbędzie się koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Elżbiety Frączek oraz Marii i Andrzeja Formellów. Koncert jest biletowany. Bilety do nabycia w Boleńcu także przed koncertem.