Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XVII Niedziela zwykła

Utworzono: 24-07-2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26 lipca 2020

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby utrzymania Parafii. Bóg zapłać!

2.    W tym tygodniu kontynuowaliśmy prace porządkowo-renowacyjne przy plebanii. Bardzo dziękuję za pomoc ks. Karolowi, panu Grzegorzowi Gałązka oraz Dominikowi Samaryn, Andrzejowi Ruchniewiczowi oraz Jakubowi i Marcinowi Kaczmarkom, dzięki, którym odnowiliśmy kolejny fragment kamiennego chodnika i przygotowaliśmy fragment małej architektury ogrodowej za kościołem. Zapraszamy również innych do pomocy w przyszłym tygodniu.

3.    Codziennie, przez całe wakacje, zapraszamy do udziału w tzw. Wakacyjnym Uniwersytecie Słowa Bożego. Na Mszy św. o godz. 18:00 można usłyszeć głoszących Słowo profesorów naszych katolickich uczelni. W tym tygodniu przepowiada ks. prof. Henryk Skorowski z Uniwersytetu kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, któremu za tę posługa z serca dziękujemy.

4.    W środę zapraszamy do Boleńca na godz. 19:00 na projekcję filmu „Nieplanowane”. Film, który trzeba zobaczyć. Film opowiada o najbardziej kontrowersyjnym temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej w USA. Czwartek godz. 19:00. Wstęp wolny.

5.    Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Bursztynowej, Chełmońskiego i Emilii Plater. W przyszłą sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taka pomoc mieszkańców ul. Grabskiego.

6.    Po Mszy św. zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego Domu Kultury o nazwie BOLENIEC, na kiermasz, taniej dobrej książki naszego diecezjalnego wydawnictwa Bernardinum. Z tej okazji gościmy dzisiaj pana Tadeusza Bieckiego, znanego podróżnika i autora wielu książek. Zapraszamy na spotkanie autorskie w niedzielę o godz. 19:00 do Boleńca.