Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XXVII Niedziela zwykła

Utworzono: 01-10-2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
2 października 2022

1.    Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy Miłej i Nad Ujściem. W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ulicy Nadmorskiej. Bardzo dziękujemy tym, którzy przychodzą aby pomóc sprzątnąć kościół osobiście albo podsyłają innych w swoim zastępstwie. Bardzo dziękujemy.

2.    W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek św. Franciszka, w środę św. Faustyny Kowalskiej, w czwartek święto św. Brunona, w piątek Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

3.    W tym tygodniu obchodzimy tzw dni eucharystyczne: 1 czwartek i 1 piątek miesiąca. W czwartek podczas nabożeństwa Różańcowego modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakon. W piątek od godz. 17:00 do 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź pierwszopiątkowa. Na Spowiedź, Mszę św. i Różaniec szczególnie zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

4.    W październiku odmawiamy razem Różaniec. W kościele każdego dnia po Mszy św. wieczornej. W tym tygodniu poprowadzą je następujące grupy: w niedzielę Róża św. Marii i Marty, w poniedziałek Róża Matki Bożej Gromnicznej, we wtorek Róża Królowej Polski, w środę Róża św. Ojca Pio, w czwartek dzieci I Komunijne, w piątek kandydaci do bierzmowania, w sobotę Róża Bożej Rodzicielki, w przyszłą niedzielę Rodzina Kolpinga.

5.    W przyszłą niedzielę w Kościele w całej Polsce odbywać się będzie liczenie wiernych.

6.    Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga organizuje w niedzielę 6 listopada wyjazd do teatru muzycznego w Gdyni na sztukę „Mistrz i Małgorzata”. Wyjazd autokarem. Koszt 120 zł. Przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii.

7.    Łebski Uniwersytet Ludowy zaprasza na warsztaty kulinarne pt. Jesienne smaki: ziemniaki, kapusta i buraki”. W tym miesiącu we wtorki 11, 18 i 25 października od godz. 16:00 oraz dodatkowo w sobotę 29 października od godz. 10:00. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie.