Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XXXIII Niedziela zwykła

Utworzono: 13-11-2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
14 listopada 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Dzięki Waszej ofiarności może powstawać ten kościół. Bóg zapłać!

2.    Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu mieszkańcom ul: Parkowej. W przyszłą sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taką pomoc mieszkańców ul. Piastów i Piaskowej.

3.    W przyszłą niedzielę siostry Służebniczki będą sprzedawać w naszej parafii wieńce adwentowe. Polecam je Waszej uwadze, gdyż w ten sposób możemy wesprzeć ich pracę w prowadzonej przez nie Ochronce.

4.    Są jeszcze wolne miejsca na warsztatach kulinarnych Łebskiego Uniwersytetu Ludowego w sobotę 27 listopada. Zapraszamy chętnych.

5.    W tym roku można wziąć udział w wyjątkowych rekolekcjach adwentowych dla rodzin. Szczegółową informację można znaleźć na stronie internetowej www.rodzina33.pl. Rekolekcje te adresowane są do rodzin a przeżywane są we wspólnocie rodzinnej. Ulotki na ten temat znajdziemy na stoliku pod chórem. Rekolekcje rozpoczynają się w niedzielę 21 listopada a kończą 23 grudnia.

6.    Za tydzień, w niedzielę, obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa z Aktem poświęcenia.