I Niedziela Adwentu

Utworzono: 27-11-2021

28 listopada 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Bóg zapłać!

2.    Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu mieszkańcom ul: Pocztowej. W przyszłą sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taką pomoc mieszkańców ul. Pogodnej i Polanki.

3.    Od jutra zapraszamy w tygodniu,  codziennie na Roraty: dorosłych na godz. 7:00 a dzieci na godz. 18:00.

4.    Wszystkie rodziny, które uczestniczą w internetowych rekolekcjach „rodzina33” zapraszamy w niedzielę na Mszę św. wieczorną i podsumowanie 1 tygodnia rekolekcji.

5.    Od 22 do 30 listopada, codziennie po Mszy św. odprawiamy po każdej Mszy św. nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji o zwycięstwo prawdy i miłości w narodzie polskim.

6.    W tym tygodniu przypadają tzw. dni eucharystyczne: 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca.

7.    W czwartek po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo eucharystyczne i modlić się będziemy o powołania kapłańskie. Po Mszy św. wieczornej w Boleńcu w czwartek odbędzie się również cotygodniowe spotkanie formacyjne Domowników Boga

8.    W piątek od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź pierwszopiątkowa do godz. 18:00.

9.    W sobotę rano od godz. 6:30 nabożeństwo 1 soboty miesiąca: adoracja Najświętszego Sakramentu, która kończy się Mszą .

10.    W piątek zespół Bel Canto zaprasza na godz. 19:30 do Boleńca na koncert „powróćmy jak za dawnych lat” (w programie piosenki lat międzywojennych.

11.    W sobotę od godz. 8:00 odwiedzać będziemy naszych chorych.

12.    W sobotę Rodzina Kolpinga obchodzi Dzień Patrona, błogosławionego ks. Adolpha Kolpinga. Msza św. w intencji Dzieła Kolpinga w sobotę o godz. 18:00.

13.    W dniach 3 i 4 grudnia 2021 roku  w godz. 15:00 – 19:00 w piątek oraz w sobotę w godz. 10:00-19:00 Caritas parafialna organizuje w sklepach naszego miasta, zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”. Podczas bożonarodzeniowej zbiórki wolontariusze będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny przygotują świąteczne posiłki. Żywność będzie wydawana w Boleńcu 7 grudnia od godziny 9:00.

14.    Za tydzień kolekta przeznaczona na rzecz Stolicy Apostolskiej oraz zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

15.    Od dzisiaj przez wszystkie niedziele adwentu, nasz parafialny zespół Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki na stół wigilijny, które teraz pobłogosławimy.