II Niedziela Wielkiego Postu

Utworzono: 27-02-2021

28 lutego 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła.

2.    W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Piątki o 17:30 i w Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 17:30. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

3.    W tym roku w tradycyjnej formie będą rekolekcje wielkopostne tylko dla dorosłych (12-14.marca b.r.) Dzieci będą miały rekolekcje w wersji zdalnej, przez internet już od jutra, w ramach zajęć lekcji religii.

4.    W środę na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe. Po Mszy św. nastąpi wymiana Tajemnic Różańca Św.

5.    W czwartek o godz. 17:30 Rycerze Kolumba zapraszają na Męski Różaniec.

6.    W tym tygodniu przypadają tzw. dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od godz. 17:30 spowiedź pierwszopiątkowa a po Mszy św. wieczornej w piątek nabożeństwo do NSPJ. W sobotę od godz. 6:30 nabożeństwo 1 soboty. Od godz. 8:00 odwiedzać będziemy naszych chorych.

7.    W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerzy Kolumba.

8.    W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga.

9.    Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spowiedź pierwszopiątkowa, Mszę św. i spotkanie po Mszy św. w kościele.

10.    Łebskie Towarzystwo Oświatowe oraz Związek Diecezjalny Dzieła Kolpinga Diecezji pelplińskiej zapraszają na zajęcia Łebskiego Uniwersytetu Ludowego, które odbędą się w piątek i sobotę tego tygodnia.
W programie:
piątek 5 marca 2021
godz. 18:00 – Msza św. w kościele św. Jakuba Ap.
godz. 19:00 – Wykład na temat: „Czym jest samorząd i dlaczego jest niezbędny w życiu społecznym?” – Kazimierz Kleina Senator RP

sobota 6 marca 2021
godz. 9:00 - 12:00 oraz 14:00 - 17:00 warsztaty kulinarne pod kierunkiem kucharza Mirosława Labudy- Kuchnia regionalna.
godz. 18:00 – Msza św. w kościele św. Jakuba Ap.
godz. 19:00 – Wykład na temat „Samorząd praktycznie (budżet, finanse lokalne, podatki, opłaty - i co z tego wynika)” – Dawid Litwin – Wójt Gminy Potęgowo.

niedziela 7 marca 2021
godz. 11:00 – Msza św. w kościele św. Jakuba Ap.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Na spotkaniach Uniwersytetu obowiązuje reżim sanitarny. Ilość uczestników jest również ograniczona. Dlatego wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swego udziału telefonicznie (694485400) do czwartku 4 marca do godz. 20:00.

11.    Pomódlmy się za wstawiennictwem św. Jakuba.