III Niedziela Adwentu

Utworzono: 11-12-2021

12 grudnia 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Bóg zapłać!

2.    Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu mieszkańcom ul: Reja i Relaksowej. W przyszłą sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taką pomoc mieszkańców ul. Rodzinnej i Słonecznej.

3.    Zapraszamy na Roraty,  dorosłych od poniedziałku do soboty na godz. 7:00 a dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 18:00.

4.    Wszystkie rodziny, które uczestniczą w internetowych rekolekcjach „rodzina33” zapraszamy w niedzielę na Mszę św. wieczorną i podsumowanie 2 tygodnia rekolekcji.

5.    W czwartek po Mszy św. wieczornej w Boleńcu odbędzie się cotygodniowe spotkanie formacyjne Domowników Boga.

6.    Mamy już ustalony termin Bierzmowania, które odbędzie się w naszej parafii 17 czerwca 2022 roku.