III Niedziela Wielkanocna

Utworzono: 13-04-2024
14 kwietnia 2024
  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy Lipowej, szczególnie paniom Jadwidze Olech i Mirosławie Cicharskiej. W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ul. Łąkowej.
  2. W naszej zbiórce ofiar na pokrycie dachu przekroczyliśmy już kwotę 151 096 zł. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  3. W środę o godz. 17:30 odmawiamy Różaniec w intencji rodzin i budowy kościoła. Tym razem poprowadzi go Róża Matki Bożej Gromnicznej. Po Mszy św. Wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz przebywa w rodzinie tydzień, od środy do następnej środy do Mszy św. wieczornej. Przyjmujemy zapisy na listę rodziny, które będą chciały gościć w swoim domu wizerunek Matki Bożej i przez cały tydzień razem Jej powierzać wszystkie swoje sprawy. W maju są wolne terminy.
  5. Na stoliku za ławkami wyłożone zostały książeczki z modlitwami do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – patronki naszej diecezji. Cena książeczki wynosi 9 zł.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.30 spotkanie dla młodzieży z klas 1 ponadpodstawowych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, które odbędzie się 10 maja.
  7. W każdy piątek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.
  8. W sobotę 20 kwietnia zapraszamy na wystawę fotografii do Boleńca na godz 15.00 panów Piotra i Adriana Kasina