IV Niedziela Wielkanocna

Utworzono: 20-04-2024
21 kwietnia 2024
  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy Łąkowej, szczególnie rodzinie Jajeśniak. W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ul. Łebskiej (od Cmentarza do Pałacu w Nowęcinie)
  2. W tym tygodniu odebraliśmy już blachę na pokrycie całego dachu kościoła. Bardzo dziękujemy Panu Klińskiemu za udostępnienie magazynu w Krakulicach, skąd dekarz będzie sobie sukcesywnie dobierał materiał. Dekarz planuje rozpoczęcie prac pod koniec maja lub na początku czerwca. Trwa zatem nadal akcja gromadzenia funduszy na pokrycie dachu kościoła. Od jej początku zebraliśmy już kwotę ponad 151 tyś. zł. Na zakup blachy wydaliśmy już 115 tyś. zł. Pozostało nam zatem na naszym specjalnym koncie kwota 36 tyś. zł. Bóg zapłać za każdą złożona na ten cel ofiarę.
  3. Bardzo dziękuję również za okazaną pomoc – oczyszczenie chodnika kamiennego przy plebanii – panu Grzegorzowi Gałązka oraz panu Marcinowi Kaczmarkowi za odnowienie ławek ustawionych na wokół kościoła.
  4. Dzisiaj odbywa się akcja sprzedaży żonkili – to okazja wsparcia budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  5. W każdy piątek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.