NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Utworzono: 08-01-2022

9 stycznia 2022

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Bóg zapłać!

2.    Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli i przygotowywali tegoroczny Orszak Trzech Króli. Daliśmy piękne, publiczne świadectwo naszej wiary. Dziękuję Rycerzom Kolumba, którzy zawsze biorą na siebie ciężar organizacyjny. Dziękuję pani Dorocie Reszka za przygotowanie wraz z innymi tradycyjnej jasełki. Dziękuję właścicielom stadniny MACIUKIEWICZ za piękną reprezentację Trzech Króli.

3.    Trwają kolędy. Prosimy zgłaszać rodziny, które chcą przyjąć w tym roku kolędę (albo w terminie wyznaczonym albo dowolnym, bardziej odpowiadającym, byle z jakimś wyprzedzeniem abyśmy mogli to rozplanować). Wszystkich natomiast zapraszamy do wspólnej modlitwy w wyznaczone dni na wieczornej Mszy św. Tą modlitwą i błogosławieństwem obejmujemy także te rodziny, które w tym roku kolędy nie będą miały.

4.   W czwartek wieczorem zapraszamy wszystkich na spotkanie formacyjne Domowników Boga. Msza św. i spotkanie w Boleńcu.

5.    We wtorek rozpoczyna się bezpłatne szkolenie komputerowe dla prowadzących działalność gospodarczą lub zawieszoną działalność gospodarczą. Pierwsza umówiona grupa ma spotkanie od godz. 8:00, druga od godz. 16:30. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych, spełniających powyższe kryteria zapraszamy we wtorek na godz. 12:15.

6.    W przyszła niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.