V Niedziela Wielkanocna

Utworzono: 27-04-2024
28 kwietnia 2024
  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Łebskiej (od Cmentarza do Pałacu w Nowęcinie). W przyszła sobotę prosimy o taką pomoc mieszkańców ul. Łebskiej (prawa strona od pałacu do końca).
  2. Bardzo dziękujemy panom Andrzejowi Ruchniewiczowi oraz panu Wiesławowi Chojaczykowi za przestawienie 2 kamiennych bloków przy drzwiach kościoła od strony południowej.
  3. W poniedziałek o godz. 16:30 próba w kościele dla dzieci przygotowujących się do  I Komunii św.
  4. Od 1 maja rozpoczynamy odprawiać w kościele nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu przypadają tzw. Dni Eucharystyczne: 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. W 1 czwartek podczas nabożeństwa majowego modlić się będziemy także o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W piątek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. tego dnia tak jak w niedzielę (9:30, 11:00, 12:30 i 18:00). Z okazji Uroczystości nie ma także postu piątkowego. Spowiedź 1. Piątkowa przed każdą Mszą św. Piątkowa Adoracja zakończona Nabożeństwem do NSPJ od 17:00 do 18:00.
  7. W sobotę rano od 6:30 nabożeństwo 1 soboty miesiąca. Od godz. 8:00 w sobotę odwiedzać będziemy naszych chorych.
  8. W sobotę 4 maja obchodzimy wspomnienie św. Floriana. Zapraszamy wszystkich na na sobotnią wieczorną Mszę św. o godz. 18:00 podczas, której modlić się będziemy za naszych strażaków.
  9. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 16:00.