X Niedziela zwykła

Utworzono: 10-06-2023
11 czerwca 2023
  1. Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Kwiatowej i Lipowej, szczególnie rodzinie Przytuła i Redman. W przyszła sobotę bardzo proszę o taka pomoc mieszkańców ul. Łąkowej.
  2. Przez cały czerwiec po Mszy św. wieczornej odprawiać będziemy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tylko w sobotę nabożeństwo będzie na zakończenie adoracji, która w każdą sobotę trwa od 17:00 do 18:00.
  3. W środę o godz. 17:30 odmawiamy Różaniec w intencji naszych rodzin i budowy kościoła. Poprowadzi go tym razem Róża św. Marty i Marii.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się tradycyjne poświęcenie wianków.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. Będą tego dnia tak jak w dni powszednie o 7:00 i 18:00. Z powodu uroczystości nie będzie postu piątkowego.
  6. W sobotę o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość poświęcenia sztandaru bractwa Rycerzy Kolumba z Łeby. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich a szczególnie członków wszystkich organizacji społecznych działających w Łebie.