NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

Utworzono: 25-05-2024
26 maja 2024
  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ulicy Matejki i Mickiewicza, szczególnie rodzinom: Krzyżanowskich i   O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy: w sobotę rano mieszkańców ul. Mieszka I i Miłej..
  2. W środę o godz. 17:30 odmawiamy Różaniec w intencji rodzin i budowy kościoła. Tym razem poprowadzi go Róża Matki Bożej Królowej Polski. Po Mszy św. Wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz przebywa w rodzinie tydzień, od środy do następnej środy do Mszy św. wieczornej. Przyjmujemy zapisy na listę rodziny, które będą chciały gościć w swoim domu wizerunek Matki Bożej i przez cały tydzień razem Jej powierzać wszystkie swoje sprawy. Od najbliższej środy są wolne terminy.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św.
  5. Kapituła Księstwa Łeby zaprasza na obchody dnia Matki dzisiaj o godz. 17:00 do Campingu Morskiego ul. Turystyczna 3.
  6. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Rycerze Kolumba, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Łebie zapraszają na Majówkę przy figurze Matki Bożej na ul. Nadmorskiej 21 (przy budynku ŁTO) w środę 29 maja o godz. 19:00. W programie nabożeństwo majowe oraz piknik na sali gimnastycznej ŁTO. Każdy przynosi ze sobą własny koszyk piknikowy. Organizator zapewnia grilla, kawę i herbatę oraz dobrą wspólną zabawę.
  7. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o 8:00, 12:30 i 18:00. W tym roku główna Msza św. z procesją eucharystyczna będzie o godz. 10:00 u Oblatów. Prosimy wspólnoty o przygotowanie sztandarów i figury św. Jakuba do procesji. Zapraszamy również dziewczynki do sypania kwiatów.
  8. W sobotę przypada 1 sobota miesiąca. Nabożeństwo 1 soboty od godz. 6:30. Od godz. 8:00 w sobotę będziemy również odwiedzać naszych chorych.
  9. W sobotę 1 czerwca Rycerze Kolumba z Łeby serdecznie zapraszają na trzeci Rycerski turniej piłkarski pod hasłem Chwalę Boga aktywnie. Celem dobroczynnym będzie zbiórka środków na badania genetyczne dla Marcela i Wojtka. Turniej rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o godzinie 14:00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Łebie. Piłkarskim emocjom towarzyszyć będzie także kawiarenka oraz zabawa numerkowa.
  10. W czerwcu po Mszy św. wieczornej odprawiamy nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.