VI Niedziela Wielkanocna

Utworzono: 04-05-2024
5 maja 2024
  1. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ulicy Łebskiej (prawa strona od pałacu do końca) szczególnie rodzinie Drywa. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy: w czwartek po wieczornej Mszy Świętej rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, a w sobotę rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W środę o godz. 17:30 odmawiamy Różaniec w intencji rodzin i budowy kościoła. Tym razem poprowadzi go Róża Marty i Marii. Po Mszy św. Wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W naszej parafii trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz przebywa w rodzinie tydzień, od środy do następnej środy do Mszy św. wieczornej. Przyjmujemy zapisy na listę rodziny, które będą chciały gościć w swoim domu wizerunek Matki Bożej i przez cały tydzień razem Jej powierzać wszystkie swoje sprawy.
  5. W piątek 10 maja podczas Mszy Świętej o godz. 18.00, J.E. Ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klas 1 ponadpodstawowych z naszych obu parafii. Próby przed uroczystością we wtorek, środę i czwartek po wieczornej Mszy św. ok. 18.45. W czwartek okazja do spowiedzi świętej dla kandydatów, świadków i rodzin. Ze względu na tgę uroczystość Majowe  w piątek będzie po porannej Mszy św.
  6. W sobotę po wieczornej Mszy św. odbędzie się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej
  7. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klasy 3. Próby przed uroczystością we wtorek, środę i czwartek o godz. 16.30. W czwartek również I spowiedź dzieci.
  8. Zmarł nasz parafianin śp. Zenon Falejczyk z Nowęcina. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 w kościele. Rodzina zaprasza na różaniec w niedzielę po wieczornej Mszy Świętej.