Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XXII Niedziela zwykła

Utworzono: 02-09-2023
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
3 września 2023
  1. Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Parkowej, szczególnie rodzinie Olech. W przyszła sobotę bardzo proszę o taka pomoc mieszkańców ul. Piastów i Pocztowa.
  2. W tym tygodniu przypada 1 czwartek miesiąca. Z tej okazji po wieczornej Mszy św. w czwartek odprawimy nabożeństwo eucharystyczne i modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Przeżywamy czas nawiedzenia św. Józefa w znaku ikony w naszej Parafii. po każdej Mszy św. odmówimy litanię do św. Józefa oraz zawierzenie św. Józefowi naszych rodzin. Zakończenie nawiedzenia odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 15:00 po odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego. Następnie ikona zostanie przewieziona do parafii Cecenowo.
  4. Z okazji nawiedzenia odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie Domu Samotnej Matki.
  5. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska z książkami na kiermasz książek z naszego wydawnictwa diecezjalnego BERNARDINUM. Znajdziemy tam wiele bardzo interesujących książek dla dorosłych i dla dzieci.
  6. Po Mszy św. zapraszamy również do Boleńca na wystawę prac plastycznych naszych mieszkańców. W Boleńcu można także skosztować domowego ciasta,  napić się kawy i herbaty.
  7. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8:00