Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie

XXIX Niedziela Zwykła

Utworzono: 16-10-2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
17 października 2021

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary jakie przekazujecie na potrzeby Parafii i budowy tego kościoła. Dzięki Waszej ofiarności może powstawać ten kościół. Bóg zapłać!

2.    Bardzo dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła w tym tygodniu mieszkańcom ul. Niedziałkowskiego: oraz paniom Glegoła, Olech, Kreft. W przyszłą sobotę od godz. 8:00 bardzo proszę o taką pomoc mieszkańców ul. Nowęcińskiej.

3.    Łebski Uniwersytet Ludowy organizuje w tym miesiącu warsztaty kulinarne dla dorosłych pt. „Jesienne smaki” - w czwartki od godz. 15:00 do 19:00 (ul. Nadmorska 21). Warsztaty poprowadzi znakomity kucharz pan Mirosław Labuda.  Ponieważ nie ma już wolnych miejsc w tym miesiącu, zapraszamy wszystkich chętnych na degustację przygotowanych podczas warsztatów potraw. Najbliższa degustacja odbędzie w czwartek o godz. 18:00. Bilety na degustację można otrzymać w zakrystii.

4.    Dzisiaj o godz. 19:00 Łebski Uniwersytet Ludowy zaprasza do Boleńca na otwarty wykład ks. Wojciecha Kardysia – biblisty naszego WSD na temat: „Jak powstało pismo św.

5.    Na stoliku za ławkami wyłożone są już karteczki na wypominki jednorazowe (w oktawie Wszystkich Świętych) oraz całoroczne (przed sumą parafialną w każdą niedzielę)